Słuchawki do pracy zdalnej

Słuchawki do pracy zdalnej

5 listopada, 2021 Wyłączono przez Neod

Jak wybrać najlepsze słuchawki do pracy zdalnej

 

Szukasz najlepszego zestawu słuchawkowego do pracy zdalnej z domu? Dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci wybrac najlepszy model.  W obecnych czasach telekonferencje i wirtualne spotkania,  stały się w tym roku nową normą. W związku z coraz częstszym spędzaniem czasu na wirtualnych spotkaniach i współpracy, wiele osób może uznać, że do utrzymania produktywności potrzebny jest odpowiedni zestaw słuchawkowy i zdalna konfiguracja. Na naszej liście uwzględniliśmy funkcjonalność, wygodę i kompatybilność urządzeń, spróbuj sprawdzić kilka z tych zestawów słuchawkowych online, aby sprawdzić, czy są odpowiednie dla Twojego zespołu.

 

1. Poly  Blackwire 3300

 

Stylowe i z pewnością niezawodne. To idealne rozwiązanie za optymalną cenę. Korzystając z tych słuchawek możemy liczyć na wysoką jakością dźwięku oraz niezapomniany komfort pracy. ten model słuchawki pozwala na błyskawiczne połaczenie z każdnym dowlonym urządzeniem za pomocą USB. Poly idealnie sprawdza się w długotrwałej pracy podczas rozmów teleofonicznych.  Zestaw słuchawkowy Plantronics Blackwire C3225 USB-A składa się z regulowanego pałąka oraz głośników, które można obrócić o 180 stopni. Na wyposażeniu słuchawek dostaniemy : poduszki nauszne ze sztucznej skóry i złącze 3,5 mm do telefonu komórkowego. Całośc można zapakować w stylowe etui.

 

2. Jabra BIZ 1500 QD MONO

Jabra Biz 1500 II to ultralekki przewodowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla tych, którzy oczekują wyjątkowego dźwięku i komfortu w bardzo wytrzymałej konstrukcji. Oznaczony jako wysokiej klasy zestaw słuchawkowy do centrum kontaktowego, powinien zapewniać krystalicznie czyste rozmowy. Jest o 40% lżejszy od konkurencyjnych zestawów słuchawkowych, posiada bardzo miękki, skórzany pałąk, wzmocniony przewód oraz obracane o 360 stopni ramię wysięgnika.

 

3. Słuchawki Platora Pro-M

Platora PRO

Jeśli szukasz profesjonalnego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do pracy zdalnej, Platora Pro nie zawiedzie Cię. Dzięki wiodącej w branży wydajności bezprzewodowej, zaawansowanemu mikrofonowi z redukcją szumów oraz ulepszonym głośnikom zapewnia krystalicznie czyste rozmowy nawet w głośnych biurach domowych.  Miękkie poduszki na uszach i dodatkowe wyściełanie na pałąku zapewniają całodzienny komfort i bezpieczne dopasowanie, a trzy różne opcje noszenia pasują do każdego stylu pracy.